Náš příběh

Výroba hobbíků a doplňků JUHI probíhá přímo v centru města Hluboké nad Vltavou v krásném bezbariérovém prostředí moderní multifunkční budovy, kde zaměstnáváme 51 lidí se zdravotním handicapem. Je to naše srdeční záležitost, které se věnujeme už od roku 2017.

Ve spolupráci s našimi handicapovanými zaměstnanci a s chráněnými dílnami Madlenka z Písku a Domov Sv. Anežky z Týna nad Vltavou pro tvyrábíme naše hobbíky JUHI – od návrhu, střihu, výběru látek až po finální produkt.

Hobbíky vyrábíme ručně. Výroba jednoho hobbíka přitom trvá 16 hodin a pracují na něm 2 lidé. Veškeré materiály pocházejí převážně z České republiky, díky čemuž podporujeme české výrobní podniky.

Současně jsme se rozhodli přispět částí peněz z prodeje hobbíků JUHI nadačnímu fondu Bez bariér www.bezbarier.eu, který se věnuje sociálním projektům.

Nový hobbík v tvé stáji tak vykouzlí úsměv na tváři nejen tobě, ale i lidem s handicapem, kteří by jinak neměli plnohodnotnou šanci se uplatnit. Nákupem navíc podpoříš i české výrobní firmy.

Tým Recourse s.r.o., sociální podnik

Startovací sada ke každému hobbíkovi.
Batůžek se Swarowski kamínky, kokarda, ohlávka s otěží v hodnotě 900 Kč zcela ZDARMA.